Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Tiesioginiai skrydžiai į Madridą


Madridas – Ispanijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš įvairių pasaulio šalių. Lankytinos vietos, unikalūs architektūriniai pastatai, muziejai, naktiniais klubai, parkai, bažnyčios ir kiti objektai vilioja žmones apsilankyti Madride ir praleisti mieste kurį laiką. Jeigu jus domina tiesioginiai skrydžiai į Madridą žymiai pigiau, nusipirkite lėktuvo bilietus vos susiplanavę atostogas.

Tiesioginiai reisai į Madridą

Tiesioginiai skrydžiai į Madri vykdomi kiekvieną savaitę. Tai ypač patogu tiems žmonėms, kuriems reikia dažnai patekti į Ispanijos sostinę. Taip pat spontaniškų veiksmų mėgėjai gali pasirūpinti, kad jų kelionė neprailgtų bei būtų maloni, nes pasirinkus Madridą savo savaitgalio kryptimi juk nesinorėtų visos kelionės praleisti tik lėktuve.
Tiesioginis skrydis iš Vilniaus į Madridą bus pigesnis jeigu bilietus nusipirksite iki išskridimo datos likus bent pusmečiui. Taip pat galite paieškoti paskutinės minutės pasiūlymų ir Madridą aplankyti visiškai nebrangiai.

Tiesioginiai skrydžiai – laiko ir jėgų taupymo būdas. Jeigu planuojate kelionę į Ispanijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite, kad pigūs bilietai jūsų kišenėje atsidurtų iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Linkime gero skrydžio bei malonaus poilsio Ispanijos sostinėje.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ