Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Pigūs skrydžiai iš Madrido


Apie Madridą galite skaityti internete, žiūrėti dokumentinius filmus, klausytis draugų pasakojimų, tačiau norėdami pažinti Ispanijos sostinę visapusiškai, privalote joje apsilankyti patys bei pabūti ten kurį laiką. Jeigu planuojate kelionę į Madridą, iš anksto pasirūpinkite, kad tiek skrydžiai į, tiek ir pigūs skrydžiai iš Madrido būtų kuo labiau prieinami, o likusius pinigėlius išleiskite atostogų metu.

Pigūs skrydžiai iš Madrido

Tiesioginiai skrydžiai iš Madrido į Lietuvą yra vykdomi kiekvieną savaitę. Tai tikrai populiari kelionės kryptis, ypač švenčių laikotarpiu, kai Ispanijoje gyvenantys lietuviai bent per šventes grįžta į gimtinę, norėdami aplankyti ten laukiančių draugų bei šeimos. Skrydžiai į Madridą vykdomi net iš dviejų Lietuvos oro uostų: Vilniaus bei Kauno. Vis dėlto, jeigu norite už bilietus mokėti mažesnę sumą, susiplanuokite kelionę iš anksto ir nusipirkite juos likus bent pusmečiui iki išskridimo datos.

Skrydžiai iš Madrido į Vilnių

Skrydžiai iš Madrido į Vilnių – tikriausiai patys populiariausi, kadangi sostinėje ir aplink ją gyvena daugiausiai žmonių. Bilietus kiekvienas gali nusipirkti internetu – tai pati paprasčiausia, greičiausia ir patogiausia priemonė norint juos įsigyti. Paskutinės minutės pasiūlymus taip pat rasite pasirinktos skrydžių bendrovės tinklalapyje, todėl išsirinkite bilietąir keliaukite, Madridas bei Vilnius jūsų lauks.

Linkime malonios kelionės bei gerų atostogų!

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ