Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Madrido oro uostas


Madridas – Ispanijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius turistų iš viso pasaulio šalių. Jeigu norite aplankyti įdomius muziejus, patys pasižiūrėti kaip gyvena ispanai, kokius renginius bei fiestas jie rengia, susipažinti su jų kultūra ir tradicijomis – atostogos Madride yra pats optimaliausias sprendimas. Planuodami kelionę rezervuokite nakvynę, pasidarykite lankytinų vietų sąrašą, nusipirkite pigius lėktuvo bilietus bei pasidomėkite koks Madrido oro uostas jus priims.

Madrido oro uostai

Madrido tarptautinis oro uostas – pats pagrindinis, įsikūręs netoli miesto. Jį nuo miesto centro skiria tiktai 12 km, todėl atvykę, be jokių problemų galėsite pasiekti pagrindinį savo kelionės tašką viešuoju transportu. Iš Madrido oro uosto į centrą kursuoja autobusai, taip pat taksi. Taksi – pats optimaliausias sprendimas žmonėms, norintiems greitai ir patogiai pasiekti reikiamą vietą. Žinoma, už važiavimą taksi automobiliu sumokėsite daugiau nei važiuojant viešuoju transportu, tačiau nuvažiuosite greičiau bei nereikės tampytis lagaminų iš vienos vietos į kitą.
Madrido oro uostas 2014 metais pakeitė pavadinimą į Adolfo Suárez Madrid-Barajas, ankščiau jisai vadinosi Madrid-Barajas oro uostu.
Madrido oro uostas priima Ryanair bei Wizzair lėktuvus – jie į oro uostą kursuoja kiekvieną savaitę, todėl susiplanuokite atostogas ir pamatykite Ispanijos sostinę jums patogiu metu.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ