Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Skrydžiai į Madridą


Madridas – Ispanijos sostinė, kasmet pritraukianti tūkstančius žmonių iš visų pasaulio šalių. Jinai turi daug įdomių lankytinų vietų, muziejų, unikalių architektūrinių pastatų ir kitų objektų, viliojančių žmones praleisti Madride net kelias savaites. Jeigu jus domina pigūs skrydžiai į Madridą, nusipirkite lėktuvo bilietus iki kelionės pradžios likus pusei metų arba pasinaudokite skrydžių bendrovių pasiūlymais.

Skrydžiai į Madridą iš Lietuvos yra vykdomi iš 2 lokacijų: (Vilniaus, Kauno) oro uostų. Taip pat rekomenduojame rinktis skrydžius iš kaimyninės Latvijos sostinės Rygos oro uosto, į kurį reguliariai kursuoja autobusai. Rygos oro uostas, vykstant iš ketvirto pagal dydį Lietuvos miesto Šiaulių, yra vos už 131 km.

Pigūs skrydžiai į Madridą

Dėka konkurencinės pigių skrydžių bendrovių kovos, pigūs skrydžiai į Madridą tapo dar labiau prieinami. Paskutinės minutės arba labai pigių bilietų į Madridą įsigyti, dažniausiai, galėsite oro linijų bendrovėms paskelbus įvairias akcijas bei specialius pasiūlymus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Ispanijos sostinę už labai gerą kainą.

Tiesioginiai skrydžiai į Madridą

Tiesioginiai skrydžiai į Madridą yra vykdomi iš Vilniaus. Madridas nuo Lietuvos sostinės Vilniaus yra nutolęs 2661.99 kilometrų (tai geografinis atstumas), todėl skrydis neprailgs ir labai greitai galėsite mėgautis pasiekę savo kelionės tikslą.Skrydžių į Madridą paieška internetu – pats unikaliausias būdas susirasti jums reikiamus lėktuvo bilietus. Jeigu planuojate kelionę į Ispanijos sostinę, iš anksto pasirūpinkite pigias lėktuvo bilietais.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ