Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Turizmas Madride


Pigus ir skanus alus, riebus maistas, spalvinga ir kerinti architektūra, turtingas naktinis gyvenimas ir prabangūs prekybos centrai, nesibaigiantys festivaliai – tikrai apibūdina Madridą. Į šį miestą turistai važiuoja kiaurus metus, nes kultūrinis gyvenimas čia tikrai verda ir niekada nestovi vietoje. Kiekvienas žmogus randa kas jam patinka, tai, ką nori pamatyti ir pajusti.

Turizmas Madride yra išvystytas gana plačiai. Tiek turizmo informacijos centrai, tiek susisiekimo, nakvynės, laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams, kurie plūste plūsta į Madridą.

Turizmo centras Madride maloniai suteiks jums visą pageidaujamą informaciją, kurios jums gali prireikti atostogaujantšiame mieste. Patyrę bei malonūs specialistai kalba anglų kalba. Tai iš ties didelis privalumas, kadangi patys ispanai anglų kalbos beveik nemoka. Tai galioja tiek vyresnio amžiaus žmonėms, tiek ir jaunimui, todėl prireikus susikalbėti sektųsi tikrai sunkiai.

Turizmas Madride yra išvystytas. Miesto valdžia yra suteikusi turistams progą keliauti viešuoju transporto šiek tiek pigiau. Yra galimybė įsigyti Tourist Travel Pass kortelę, su kuria yra taikomos nuolaidos keliaujant tiek autobusu, tiek ir metro. Šis bilietas galioja nuo 1 iki 7 dienų ir suteikia galimybę pamatyti miestą iš visų pusių.

Madrido viešojo transporto kortelė – išties protingas pasirinkimas jei į šį miestą atvykstate daugiau nei vienai dienai ir ketinate pamatyti daug įdomių dalykų.

Turizmas Madride – dirba tam, kad jūsų atostogos būtų nepriekaištingos.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ