Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Savaitgalis Madride


Madridas – didžiausias šalies miestas bei Ispanijos sostinė. Šį miestą įkūrė maurai, apie 800 metus po Kristaus. Dabar Ispanijos sostinė yra laikoma viena iš pačių žaliausių sostinių pasaulyje. Vasarą ar šiltuoju metų laiku čia vaikščioti – vienas malonumas.

Savaitgalio skrydis į Madridą paliks nuostabių prisiminimų!

Madridas kasmet sulaukia tūkstančių turistų iš viso pasaulio, atvykstančių į Ispanijos sostinę, tiek atostogų, tiek verslo ar darbo vizitais. Madrido savaitgalis įtrauks į jaukų pramogų bei meno sūkurį, neleisiantį užmiršti laiko, praleisto šiame  mieste, kuris tikrai turi ką pasiūlyti keliautojui.

Savaitgalis Madride pasiūlys pačių įvairiausių pramogų, nuo muziejų ir kitų įdomių vietų lankymo iki naktinio siautulio klubuose, baruose ar alaus pub’uose.

Taip pat nederėtų užmiršti ir nemokamų renginių, vykstančių tiesiog gatvėse ar miesto skveruose, daug mugių, renginių ir pristatymų, kurios vyksta šiame mieste.

Skrydžių bendrovės planuodamos bilietų pasiūlymus pagalvoja apie tuos, kurie į Ispaniją planuoja atvykti tik savaitgaliui.

Ilgasis savaitgalis Madrido mieste – prabėgs greitai, todėl neužmirškite fotoaparato ir įamžinkite įdomiausias savaitgalio akimirkas Ispanijoje.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ