Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Gyvenimas Madride


Madridas – tai gyvas, nepailstantis, energingas miestas su savita kultūra, gyvenimo būdu ir, žinoma, tradicijomis. Jis nemiegantis ir nepailstantis, su spalvinga architektūra, pasakiško grožio pastatais ir įdomiais lankytinais objektais. Tikriausiai neužtektų vienų atostogų pamatyti viso šio miesto grožio, tačiau per trumpą laiką su juo tikrai įmanoma susipažinti bent truputį.

Gyvenimas Madrido mieste vieniems gali atrodyti ramus, kitiems – beprotiškas ir siautulingas. Viskas priklauso nuo to, kokį miestą jūs pamatysite į jį atvykę pirmą kartą ir su kokiais žmonėmis praleisite savo laiką.

Nenuostabu, kad Madride, kaip ir kituose miestuose yra pačių įvairiausių rajonų. Centrinė miesto dalis visuomet kupina turistų, o priemiesčiai, vargingesni rajonai yra ne tokie kosmopolitiški ir atokesniuose rajonuose Madride gyvenimas plaukia sava vaga. Turėdami šiek tiek laiko ir galėdami praleisti Madride kuo ilgiau, privalote apsilankyti už miesto centro, nes ten gyvenimas taip pat verda, tik šiek tiek kitaip. Tik vietinių žmonių apsuptyje galėsite susipažinti su tikrosiomis ispanų tradicijomis, pažiūrėti į šią tautybę kiek kitokiu akiračiu, nes tai ritminga ir energinga tauta, kuri gali nustebinti.

Kaip bebūtų, gyvenimo lygis Madride yra gana aukštas dėl į jį kasmet suplūstančių turistų, todėl nusikalstamumas bei incidentai dažniausiai nepasiekia čia atostogaujančių turistų. Gyvenimas Madride tikrai gali nustebinti kiekvieną, tereikia atsiduoti šiam miestui visa širdimi ir pajusti jo dvasią.

Gyvenimas Madride sužavės poilsiautojus atvykusius čia tiek turizmo sezono metu, tiek šaltuoju metų periodu, kai gyvenimas Madrido gatvėse sulėtėja ir aptingsta.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ