Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Vilnius - Madridas


Madridas – Ispanijos sostinė, apie kurią kiekvienas gali paskaityti internete, pavartyti nuotraukų albumus ar išgirsti draugų pasakojimus. Tačiau, jeigu norite susipažinti su Madridu patys, privalote nuvykti į miestą bent kuriam laikui. Jeigu planuojate atostogas ir norite praleisti laisvalaikį turiningai bei įdomiai, papramogauti ir susipažinti su ispanų tradicijomis – kelionė į Madridą yra pats optimaliausias variantas.

Vilnius – Madridas skrydžiai

Vilnius – Madridas skrydžiai yra gana dažni, vykdomi daugiau nei keletą kartų per savaitę, o daugeliu atveju net ir dažniau. Madridas nuo Vilniaus nėra labai atitolęs, todėl skrydis neprailgs ir labai greitai jūs jau galėsite mėgautis pasiektu tikslu svečioje šalyje.

Vilnius – Madridas pigūs skrydžiai

Vilnius – Madridas pigūs skrydžiai būna tada, kai žmonės vos susiplanavę kelionę, juos nusiperka iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų. Taip pat lėktuvų bilietai pigesni būna skrydžių bendrovėms paskelbus įvairias akcijas arba paskutinės minutės pasiūlymus. Nepraleiskite jų ir už bilietus mokėkite pačią geriausią kainą.

Galite rinktis net iš keleto skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Vilnius – Madridas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Vilnius – Madridas Wizzair kelionių pasiūlymai

Rinkitės bilietus Vilnius – Madridas – Vilnius ir ilgai lauktos atostogos ar dalykinė kelionė bus jūsų. Bilietus pirkite internetu – tai pati patogiausia bei greičiausia pasl

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ