Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Madridas - Vilnius


Apie Madridą galite skaityti įvairiausiuose žurnaluose, klausytis kitų žmonių pokalbių, įspūdingų istorijų arba grožėtis nuotraukomis, tačiau norėdami pažinti Ispanijos sostinę, iš anksto nusipirkite pigius lėktuvo bilietus ir pamatykite ją patys. Pirkdami bilietus nepamirškite jų nusipirkti į abidvi puses – tokiu būdu sutaupysite laiko bei galėsite susiplanuoti savo darbus po atostogų.

Skrydžiai Madridas – Vilnius

Skrydžiai Madridas – Vilnius vykdomi kiekvieną savaitę. Skrydžių, dažniausiai, padaugėja vasaros bei žiemos sezonais. Ne vienas turistas nori pamatyti kaip pasipuošusi Ispanijos sostinė per Kalėdas, kaip ispanai švenčia Naujuosius metus arba ilsisi vasaros laikotarpiu. Jeigu jus tai domina, nusipirkite lėktuvo bilietus likus pusei metų iki skrydžio pradžios ir sumokėkite mažiau.

Madridas – Vilnius lėktuvo bilietai

Madridas – Vilnius skrydžiai būna pigesni tada, kai skrydžių bendrovės paskelbia pigius bilietų pasiūlymus. Dažniausiai tai būna įvairios akcijos arba paskutinės minutės bilietai, kurie parduodami labai adekvačiomis kainomis. Taip pat pigesni bilietai būna iki skrydžio pradžios likus maždaug pusei metų, todėl vos susiplanavę kelionę, nusipirkite pigius lėktuvo bilietus. Nepraleiskite tokių pasiūlymų ir pamatykite Ispanijos sostinę dar pigiau.

Linkime gerų Vilnius – Madridas bei Madridas – Vilnius skrydžių bei malonių įspūdžių Ispanijos sostinėje.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ