Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Kaunas - Madridas


Apie Madridą galite vartyti kelionių žurnalus, skaityti internete, klausytis pažįstamų atsiliepimų ar žiūrėti televizijos laidas, tačiau niekas nesuteiks jums tokių įspūdžių kaip apsilankymas šiame mieste ir realios kelionių dvasios pajautimas. Ką išvysite Ispanijos sostinėje viskas išliks jūsų atmintyje dar ilgai ir suteiks neišdildomų įspūdžių iki kitos įspūdingos kelionės. Jeigu gyvenate Kaune, pasirūpinkite pigiais Kaunas – Madridas lėktuvo bilietais ir pamatykite miestą tuo laiku, kuriuo tik norite.

Kaunas – Madridas skrydžiai

Kaunas – Madridas skrydžiai vykdomi kiekvieną savaitę, kartais netgi kelis kartus per ją. Skrydžių padaugėja vasaros sezonu, kai turistai iš Lietuvos, susiplanavę atostogas nori aplankyti įdomiausias bei unikaliausias Madrido lankytinas vietas, susipažinti su ispanų kultūra ir tradicijomis. Madridas nuo Kauno nėra labai nutolęs, todėl kelionė bus maloni bei jūs labai greitai galėsite ilsėtis Ispanijos sostinėje. Jeigu jums nuobodu skristi lėktuvu, pasirūpinkite veikla skrydžio metu: pasiimkite knygą, žurnalą ar nešiojamą kompiuterį.

Galite rinktis net iš keletos skrydžių bendrovių, organizuojančių skrydžius:

  • Kaunas – Madridas Ryanair kelionių pasiūlymai
  • Kaunas – Madridas Wizzair kelionių pasiūlymai

Kaunas – Madridas Ryanair kelionių pasiūlymai yra iš ties pigūs, tačiau rinkdamiesi skrydžių bendrovę apsispręskite iš anksto su kuria skrisite. Tai priklauso nuo asmeninių žmogaus norų bei įsitikinimų.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ