Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Madrido universitetai


Madridas – įdomus miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš viso pasaulio. Jeigu jus domina Ispanijossostinės lankytinos vietos, muziejai, naktiniai klubai, Madrido universitetai, teatrai, unikalūs architektūriniai statiniai ir kiti lankytini objektai – susiplanuokite atostogas ir praleiskite jas kuo įdomiau.

Madrido universitetai

Madridas yra tas miestas, kurį renkasi ne tik turistai, norėdami jame praleisti atostogas, tačiau ir žmonės, planuojantys savo studijas. Ne vienas abiturientas po studijų važiuoja į Ispanijos sostinę studijuoti. Taip pat miestą renkasi ir žmonės mainų metų, vyksta į jį pusei metų arba metams. Ispanijoje visada šilta, o Madridas turi daug įdomių lankytinų vietų, objektų, kasmet vyksta įvairūs tradiciniai miesto renginiai.

Pagrindinis Madrido universitetas – ispanų vadinamas Universidad Complutense de Madrid . Tai vienas iš pačių seniausių bei didžiausių universitetų ne tik Ispanijoje, bet ir visame pasaulyje. Jame dirba apie 10 000 dėstytojų, mokosi irgi ne ką mažiau studentų. Universitete galima sutikti studentų iš visų pasaulio šalių bei pasisemti išminties ir įgyti išsilavinimą. Madrido universitetas labai geras mokslų atžvilgiu, todėl jeigu dar nežinote kur stoti, pasidomėkite juo ir apgalvokite tolimesnius savo gyvenimo planus.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ