Pigiausi skrydžiai į Madridą iš artimų oro uostų

Laikas Madride


Madridas – įdomus ir gražus miestas, kasmet pritraukiantis tūkstančius žmonių iš įvairių pasaulio šalių. Jisai pasižymi įdomiais muziejais, unikaliais architektūriniais pastatais, istoriniu paveldu, naktiniais klubais, teatrais, barais bei kitais lankytinais objektais, kurie iš ties verti dėmesio. Madrido centras – tai vieta, į kurią pirmiausia patraukia kiekvienas turistas, vos atvažiavęs į miestą. Madrido centrinė gatvė visada pilna žmonių, todėl norėdami ja ramiai pasivaikščioti, rinkitės atostogas ne vasaros, o rudens arba pavasario sezonu, kai turistų srautai yra šiek tiek sumažėja.

Laikas Madride yra skaičiuojamas pagal CET (Central European Time) standartus ir žymimas (UTC/GMT +1:00).
Tai reiškia, kad tikslus Madrido laikas yra viena valanda į priekį nuo UTC (Coordinated universal time) ir viena valanda atgal nuo Lietuvos laiko.
Norėdami sužinoti koks yra Madrido laikas dabar, pažiūrėkite į savo laikrodį ir atimkite vieną valandą.

Keliaudami į Ispaniją pasukite laikrodžius. Tokiu būdu tinkamai susiplanuosite laiką, nepavėluosite į skrydžių ar viešbučių registracijas. Susiplanavę laiką galėsite jį praleisti turiningai ir maloniai.
Planuojate atostogas šiltuose kraštuose? Jūsų laukia Madridas. Laikas Jums panirus į atostogų sūkurį, rodos, sustos ir įsimins iki kitų atostogų.

Madrido Oro uostai
  • Barajas oro uostas MAD
  • Torrejon AFB oro uostas TOJ